Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Zalba na rad admina!

Go down 
+12
Kitoglav
cvele
Borra Camper
cogu
N!ghtm@re^
Nirdalaa
ReM!
iZnoGouD
Shomy a.k.a. mIshkO
danaC
4Ra.PeY.^BlAcAnIn^
GoNzElA
16 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
GoNzElA
Administrator
GoNzElA


Posts : 147
Join date : 2010-02-04
Age : 28
Location : Ohrid

Zalba na rad admina! - Page 2 Empty
PostSubject: Zalba na rad admina!   Zalba na rad admina! - Page 2 Icon_minitimeMon Dec 20, 2010 4:25 pm

First topic message reminder :

U koliko imate neke zalbe na rad administratora ovde mozete napisati vase primedbe! Molim ADMINE da ne pisu gluposti i da komentarisu zalbe igraca jer ovo nije mesto za SPAM!



Naravno za svako vasu zalbu zelim da vidim da imate SS ili stvarno dobar argument inace BAN na 10 dana za bilo kakav ne potreban SPAM( Komentar koji nema veze sa temom tj zalbom na rad admina )!
Back to top Go down
http://www.mystw.net

AuthorMessage
Borra Camper

Borra Camper


Posts : 10
Join date : 2010-12-27
Age : 35
Location : Kursumlija

Zalba na rad admina! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Zalba na rad admina!   Zalba na rad admina! - Page 2 Icon_minitimeMon Jan 31, 2011 12:36 am

ovaj misko i od mene dobil milion banova pa samo ulazi dosadi nam adminima da ga banujemo vise ...
Back to top Go down
fr0zeN




Posts : 2
Join date : 2011-03-02

Zalba na rad admina! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Zalba na rad admina!   Zalba na rad admina! - Page 2 Icon_minitimeThu Mar 10, 2011 12:08 pm

Zalim se na admina "cogu" jutros me je izbaceo iz CS-a jer sam se bunio sto je promenio mapu a svi smo hteli da ostane mapa koja je bila...! I ne postuje igrace misli ako je amdin da je neko "MUDO"..Mislim da iz moju zalbu imate dovoljno osnova da mu najzad skinete tog admina..!
Back to top Go down
fr0zeN




Posts : 2
Join date : 2011-03-02

Zalba na rad admina! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Zalba na rad admina!   Zalba na rad admina! - Page 2 Icon_minitimeThu Mar 10, 2011 12:12 pm

ZALIM SE NA ADMINA "COGU" jer me je izbacio iz igrice kad sam mu reko da ne menja mapu jer to niko nije zeleo..! A kad sam se posle pojawio dobio sam i ban..!
Back to top Go down
cogu




Posts : 6
Join date : 2010-12-26

Zalba na rad admina! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Zalba na rad admina!   Zalba na rad admina! - Page 2 Icon_minitimeThu Mar 10, 2011 12:48 pm

Kralju nema potrebe da spamujes, msm da je 1 post dovoljan, izbacio sam te iz igrice zato sto kad sam smenio mapu ti si reko nemoj da menjas bre..! i ja sam ti reko ne smaraj....ti si me onda nazvao rtd, i zato si dobio quit...kad si se vratio dobio si ban zato sto si mi reko ono evo sad sam postavio na forum zalbu, sad imas 3 i admin ce ti biti skinut...ti ces da mi skines admina? mogu ti samo reci da ides logout sa foruma toliko od mene....

I da da navedem da je bilo 9:30 i igrali su 4 vs 4 na clan1_mill, i ja sam usao i dao sam vote dust2long i snow....i on je glasao za dd2long i onda kad se smenila mapa on kaze ne menjaj...poz
Back to top Go down
cvele

cvele


Posts : 22
Join date : 2011-01-04
Age : 38
Location : Aleksinac

Zalba na rad admina! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Zalba na rad admina!   Zalba na rad admina! - Page 2 Icon_minitimeMon Mar 21, 2011 12:45 am

Mislio sam da je ovo malo ozbiljniji server ali sam se gadno prevario....
Ne bih da vredjam ali su admini doprineli tome. mislio sam da ima izuzetaka ali sam se prevario jos jednom....
Banovan sam vec 3-4 puta + 2-3 puta mi banovana ip adresa dok sam bio kod burazera u pk. Razlog jos ni jednom nisam dobio....jadno.
Rec-dve o ponasanju admina:
amx_say i tsay svo vreme....pisu se svakakve glooposti....da ti se smuci...
kick i ban lete ko jesenja kisa....nije bitno za sta, vazno da se kickuje i banuje
prigovoris nesto dobijes quit, udjes ponovo dobijes ban...
ne razlikuju dobrog igraca od citera. cim im neko kaze ovaj citer, odmah ban, sto znaci da ni oni sami nemaju pojma.
licno znam jednu osobu koja vam vec mesec ako ne i vise igra sa wallhack-om ali me boli briga da vam kazem jer izgleda da vi to ne umete da provalite.
oterali ste, pardon, banovali vecinu dobrih igraca pa vam sada igraju klinci koji nemaju veze sa zivotom a ostalom i da ne pricam.
http://www.pga-community.org/t170-pravila-admina-na-pga-serveru <--ovo izgleda niko nikad nije ni procitao....boli ga briga...lepo mu da leci komplekse nize vrednosti...
nista dalje, ne bih da mracim, dojadilo mi da se zalim na banove, vidim da nema svrhe....
pozdravljam.....
Back to top Go down
dx_baraba

dx_baraba


Posts : 6
Join date : 2010-12-25
Age : 32
Location : Prokuplje city :)))

Zalba na rad admina! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Zalba na rad admina!   Zalba na rad admina! - Page 2 Icon_minitimeWed Jul 20, 2011 12:19 am

Dal cu ja nekad da odigram cs normalno na ovom serveru?
12 jbnih godina igram kao zmaj, i sad nasla da me jbavaju neka deca sto juce upalila cs...
Primedba na admina "Koprivica" Milan ili Milos bese.
Banuje bez ikakvog dokaza i razloga, i naredjuju mu ostali balavci igraci sta da radi sa drugima.

Back to top Go down
sKR1LLeX




Posts : 2
Join date : 2011-12-21

Zalba na rad admina! - Page 2 Empty
PostSubject: zalba na admina i to velika...! qwq.[Nemanja CeRa 3:)] :    Zalba na rad admina! - Page 2 Icon_minitimeWed Dec 21, 2011 2:27 am

admin je reko da nema flesha ko baci dobice ban? pa ja kolko se razumem na publiku se sve sme sem automackog awp-a i jos nam predi imam i ss. sad ce upload msm da to stvarno treba kazniti... ako ocete da vam bude dobar public..
TSAY qwq.[Nemanja CeRa 3:)] : Sad ce ban ko baci fles !!
nesto mi sad zapucava nece da ocita sliku al kad bude stavicu da vidite da nelazem!
Back to top Go down
Sponsored content





Zalba na rad admina! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Zalba na rad admina!   Zalba na rad admina! - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Zalba na rad admina!
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Pohvala na rad admina!
» Pravila Admina na PGA serveru

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: PGA Gaming :: PGA Public-
Jump to:  
Free forum hosting | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com