Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Zalba na rad admina!

Go down 
+12
Kitoglav
cvele
Borra Camper
cogu
N!ghtm@re^
Nirdalaa
ReM!
iZnoGouD
Shomy a.k.a. mIshkO
danaC
4Ra.PeY.^BlAcAnIn^
GoNzElA
16 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
GoNzElA
Administrator
GoNzElA


Posts : 147
Join date : 2010-02-04
Age : 28
Location : Ohrid

Zalba na rad admina! Empty
PostSubject: Zalba na rad admina!   Zalba na rad admina! Icon_minitimeMon Dec 20, 2010 4:25 pm

U koliko imate neke zalbe na rad administratora ovde mozete napisati vase primedbe! Molim ADMINE da ne pisu gluposti i da komentarisu zalbe igraca jer ovo nije mesto za SPAM!



Naravno za svako vasu zalbu zelim da vidim da imate SS ili stvarno dobar argument inace BAN na 10 dana za bilo kakav ne potreban SPAM( Komentar koji nema veze sa temom tj zalbom na rad admina )!
Back to top Go down
http://www.mystw.net
4Ra.PeY.^BlAcAnIn^




Posts : 1
Join date : 2010-12-30

Zalba na rad admina! Empty
PostSubject: Re: Zalba na rad admina!   Zalba na rad admina! Icon_minitimeThu Dec 30, 2010 3:41 pm

manEE ko njemu dao admina qq....decko se glupira na serveru...slay me za 10 s u bazi sto stojim,ali samo mene,drugi stoje po 1 min on nista ne reaguje .... Ban me na skor 33 : 12 sto nema nikakve ni veze,a igram na KGB .... samo ne znam ni zasta ... razlog nikakav naveo nije u konzolu nista .... glupira se da nema 'de vise .... SKINITE MU ADMINA :SSSSSSS Evil or Very Mad Mad
Back to top Go down
danaC

danaC


Posts : 24
Join date : 2010-08-26

Zalba na rad admina! Empty
PostSubject: Re: Zalba na rad admina!   Zalba na rad admina! Icon_minitimeThu Dec 30, 2010 3:42 pm

reshicemo stvar sa njim, ne brinite Wink
Back to top Go down
Shomy a.k.a. mIshkO




Posts : 2
Join date : 2011-01-03

Zalba na rad admina! Empty
PostSubject: Shomy a.k.a. mIshkO   Zalba na rad admina! Icon_minitimeMon Jan 03, 2011 9:57 pm

cogu...brat nzm sto me ban...imao sam skor 10:1 msm zbog cega...nek stawi demo da widimo zbog ccega ban..ako nema demo skini mu admina ..... bruka!!! Evil or Very Mad Shocked
Back to top Go down
danaC

danaC


Posts : 24
Join date : 2010-08-26

Zalba na rad admina! Empty
PostSubject: Re: Zalba na rad admina!   Zalba na rad admina! Icon_minitimeMon Jan 03, 2011 10:50 pm

reshicemo situaciju
Back to top Go down
Shomy a.k.a. mIshkO




Posts : 2
Join date : 2011-01-03

Zalba na rad admina! Empty
PostSubject: Shomy a.k.a. mIshkO   Zalba na rad admina! Icon_minitimeTue Jan 04, 2011 10:18 pm

SAd treba da se reshi i owo..onaj admin Lik me je banovao nzm razlog nije naveo... skor nzm imao sam valdja 3:1...ajde brate nek stave vec jednom taj DEMO da se vidi da nisam citer brt....nemoj da su me banovali a nemaju demo msm to je bruka njima se onda treba skinuti admin..
Back to top Go down
danaC

danaC


Posts : 24
Join date : 2010-08-26

Zalba na rad admina! Empty
PostSubject: Re: Zalba na rad admina!   Zalba na rad admina! Icon_minitimeWed Jan 05, 2011 12:51 am

to cu uvesti pravilo sad josh malo, samo da se vratim iz danske i bice sve ok
Back to top Go down
iZnoGouD

iZnoGouD


Posts : 2
Join date : 2011-01-06

Zalba na rad admina! Empty
PostSubject: Re: Zalba na rad admina!   Zalba na rad admina! Icon_minitimeThu Jan 06, 2011 4:59 pm

Lik brate nauci da igras cs nemoj samo da banujes. . .ako te mnogo muci to da imam cit snimi demo,ili daj banshot i ja ti upload demo ili ss pa uci brate sta da ti kaem. . .Wink by n0thing <3
Back to top Go down
ReM!




Posts : 6
Join date : 2011-01-07

Zalba na rad admina! Empty
PostSubject: Re: Zalba na rad admina!   Zalba na rad admina! Icon_minitimeFri Jan 07, 2011 5:10 am

zalim se na nPl@yera zato sto me je ban perm zbog toga jer sam ga opsovao dok sam bio pijan


mogo je bar da me kickuje ili upozori al on ga preteruje :S
Back to top Go down
Nirdalaa

Nirdalaa


Posts : 8
Join date : 2010-12-27

Zalba na rad admina! Empty
PostSubject: Re: Zalba na rad admina!   Zalba na rad admina! Icon_minitimeFri Jan 07, 2011 4:16 pm

jao remi ti si bio pijan,daj ne se*i molim te.

zalim se na cogu-a
znaci taj decko nije normalan stv,nas 14v14 on daje dd2 long! -.-
Back to top Go down
N!ghtm@re^

N!ghtm@re^


Posts : 25
Join date : 2010-12-27
Age : 32
Location : Nis

Zalba na rad admina! Empty
PostSubject: Re: Zalba na rad admina!   Zalba na rad admina! Icon_minitimeSat Jan 08, 2011 12:01 am

Zalim se samo na slabu aktivnost admina u poslednjoj nedelji (za prosle ne znam, jer nisam igrao Razz )...srbin je ok i cogu...
Back to top Go down
cogu




Posts : 6
Join date : 2010-12-26

Zalba na rad admina! Empty
PostSubject: Re: Zalba na rad admina!   Zalba na rad admina! Icon_minitimeSat Jan 08, 2011 6:44 am

Nirdalaa wrote:
jao remi ti si bio pijan,daj ne se*i molim te.

zalim se na cogu-a
znaci taj decko nije normalan stv,nas 14v14 on daje dd2 long! -.-
posalji mi SS kad je to bilo...ako je to istina nek mi uzme danac admina..poz

Shomy a.k.a. mIshkO wrote:
cogu...brat nzm sto me ban...imao sam skor 10:1 msm zbog cega...nek stawi demo da widimo zbog ccega ban..ako nema demo skini mu admina ..... bruka!!! Evil or Very Mad Shocked
Da ja sam te ban i to samo jednom, jer si ono napravio 6kills/5hs, i igraci naravno se pozalili, a pre to ti se pojavilo to kao palis hack, i ja stao u spec da te gledam, i gledao sam te jedno 5 min, i pratim te kako pratis ostale igrace kroz zid i zato sam te banovao...drugi put kad nisi imao 'wh' jel sam te banovao? jel sam ti reko nesta lose?- ne ? sprdali smo se i salili zadnjih 2-3 dana do 5 ujutro Smile msm da nema potrebe da se zalis od mene..poz


I da imam nesta da kazem posebno do tebi danac...pre 2 dana zalili se se na care-a da ima wh..a na serveru je bilo online 5 admina...i ja nisam stao u spec jer je bilo drugih, i on dolazi malo pre i kaze mi jebacu ti sve cogu zato sto si me banovao...i ja sam reko nisam te je banovao bre smiri se...i on produzio i ja sam ga banovao....kasnije dosli ralph, devl1, bukvar, i care...i ono nisam banovao care-a nego sam ga pustio da igra...i ono ubijam 5-6 puta po redom ralpha i on poceo da psuje...ovaj cogu ima cit mamu mu jbm, i znas da je banovao subzero-a i iznogoud-a zbog 'wh' jer su bolji od njega...i mene je prozivao jos pre da budem admin...i banovao me vise puta ali nmvz... poceli i devl1 i care i bukvar...i ja sam ih trpio pa na kraju sam morao da ih ban..pretpostavio sam da ce da se zale, pa reko da ti ja bolje odma kazem...ako mislis da ne radim dobro svoj 'posao' admina...pitaj druge admine i igrace kako su zadovoljni, dal sam redovan itd...ako nije tako slobodno mi uzmi admina Wink poz <3
Back to top Go down
Borra Camper

Borra Camper


Posts : 10
Join date : 2010-12-27
Age : 35
Location : Kursumlija

Zalba na rad admina! Empty
PostSubject: Re: Zalba na rad admina!   Zalba na rad admina! Icon_minitimeSat Jan 08, 2011 5:21 pm

Hahaa niko se ne zali na Borru on je najbolji admin priznajte Smile sto se tice ostalih admina cogu je sasvim ok ,on je makar ozbiljan admin...dok za lika i maneta ne mogu da kazem banuju ljude samo zato sto ih nerviraju... Smile
Back to top Go down
danaC

danaC


Posts : 24
Join date : 2010-08-26

Zalba na rad admina! Empty
PostSubject: Re: Zalba na rad admina!   Zalba na rad admina! Icon_minitimeSun Jan 09, 2011 12:02 am

za sve unbanove dajte id ili ip na ban/unban sekciju i ja skidam sve shto je potrebno ili se licno obratite meni....
Back to top Go down
cvele

cvele


Posts : 22
Join date : 2011-01-04
Age : 38
Location : Aleksinac

Zalba na rad admina! Empty
PostSubject: Re: Zalba na rad admina!   Zalba na rad admina! Icon_minitimeSun Jan 09, 2011 8:56 pm

Auu ala vi imate los odnos admin-igrac i obratno....svako se nesto zali, niko ne daje ss, demo...medjusobno nepostovanje...loso, mnogo loso....
Back to top Go down
danaC

danaC


Posts : 24
Join date : 2010-08-26

Zalba na rad admina! Empty
PostSubject: Re: Zalba na rad admina!   Zalba na rad admina! Icon_minitimeSun Jan 09, 2011 10:23 pm

aleksinac, nismo mi deca koja vise na kanter i koja se opterecuja raznim glupostima, ne treba tolko da nas ispravljash, znam ja proceduru i sve to... bice bolje nemoj ti da se brinesh za nas.
Back to top Go down
cvele

cvele


Posts : 22
Join date : 2011-01-04
Age : 38
Location : Aleksinac

Zalba na rad admina! Empty
PostSubject: Re: Zalba na rad admina!   Zalba na rad admina! Icon_minitimeMon Jan 10, 2011 2:53 am

loso, loso, mucho loso, nema vama ispravke....al sta je tu je
Back to top Go down
N!ghtm@re^

N!ghtm@re^


Posts : 25
Join date : 2010-12-27
Age : 32
Location : Nis

Zalba na rad admina! Empty
PostSubject: Re: Zalba na rad admina!   Zalba na rad admina! Icon_minitimeMon Jan 10, 2011 3:55 am

hahahaha 4 posta a sva cetri ubijaju Very Happy cvele10w+







btw. danaC kad dolazis, ako vec nisi u Srbiji ? Da ocekujemo reformu uskoro ili obecanja ona sto dajemo deci (dovedi 5 coveka=admin) ?





edit2. Moze li jos neke teme da se otvore tipa : POMOC/PODRSKA, zalbe/pohvale FORUMA...vidim da je gonzela prethodne predloge prihvatio...a da + smajlici...Ako ne moze gonzela da sredi ovo, nadji nekog.


______


KLIKNITE OVDE NEMOJ STE ZENSKE !!!
http://www.gamehosting.ba/refferal/ref.php?id=8119
http://www.gamehosting.ba/refferal/ref.php?id=8119


Last edited by N!ghtm@re^ on Sat Jan 29, 2011 5:23 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
cvele

cvele


Posts : 22
Join date : 2011-01-04
Age : 38
Location : Aleksinac

Zalba na rad admina! Empty
PostSubject: Re: Zalba na rad admina!   Zalba na rad admina! Icon_minitimeWed Jan 12, 2011 2:32 pm

E, ne bih da nikoga uvredim, samo jedna primedba. Mnogo se psuje na serveru. Zaobilaze swear filtere i stvarno bode oci. Licno nisam nesto mnogo vredjan a i ne dotice me necija psovka. Ali da je ruzno ruzno je. Znaci gagovi i vaspitni banovi treba da sevaju. Ne stedite gag na psovacima. Udrite admini po psovacima kako bi bila lepa atmosfera za igru i zezanje. Very Happy
Back to top Go down
N!ghtm@re^

N!ghtm@re^


Posts : 25
Join date : 2010-12-27
Age : 32
Location : Nis

Zalba na rad admina! Empty
PostSubject: Re: Zalba na rad admina!   Zalba na rad admina! Icon_minitimeWed Jan 12, 2011 3:01 pm

cvele wrote:
E, ne bih da nikoga uvredim, samo jedna primedba. Mnogo se psuje na serveru. Zaobilaze swear filtere i stvarno bode oci. Licno nisam nesto mnogo vredjan a i ne dotice me necija psovka. Ali da je ruzno ruzno je. Znaci gagovi i vaspitni banovi treba da sevaju. Ne stedite gag na psovacima. Udrite admini po psovacima kako bi bila lepa atmosfera za igru i zezanje. Very Happy



Ne znam, ja se sa ovim ne slazem u potpunosti. Ipak, na ovom serveru vlada topla atmosfera Smile

ps.= ja sam takodje nov.
Back to top Go down
cvele

cvele


Posts : 22
Join date : 2011-01-04
Age : 38
Location : Aleksinac

Zalba na rad admina! Empty
PostSubject: Re: Zalba na rad admina!   Zalba na rad admina! Icon_minitimeWed Jan 12, 2011 9:43 pm

mozda si pogodio u dobar trenutak Very Happy nije uvek psovanje na sve strane. Ali desi se da nekoliko njih psuju i celu mapu dok traje a niko nista...jes' da ne moze mozda admini sve da postignu ali tu i tamo neka opomena moze....toliko, necu mracim dalje umoran sam od faking gps, ceo dan ga opravljam i nista nisam napravio :S
Back to top Go down
Kitoglav




Posts : 1
Join date : 2011-01-12

Zalba na rad admina! Empty
PostSubject: Re: Zalba na rad admina!   Zalba na rad admina! Icon_minitimeWed Jan 12, 2011 9:56 pm

KAD SAM TE JA BAN BO2........ja im kazem da te oni ne ban a ti nesh seres...........
Back to top Go down
cvele

cvele


Posts : 22
Join date : 2011-01-04
Age : 38
Location : Aleksinac

Zalba na rad admina! Empty
PostSubject: Re: Zalba na rad admina!   Zalba na rad admina! Icon_minitimeThu Jan 13, 2011 5:33 am

jel to nesto na moju adresu?
Back to top Go down
N!ghtm@re^

N!ghtm@re^


Posts : 25
Join date : 2010-12-27
Age : 32
Location : Nis

Zalba na rad admina! Empty
PostSubject: Re: Zalba na rad admina!   Zalba na rad admina! Icon_minitimeSat Jan 29, 2011 7:44 pm

Zalim se na admina tod... Prvi put me kickovao zasto sto sam ih ubio sestoricu i on je bio sedmi i tako izgubio mogucnost da ih ubijem jos i 14000$...Odmah posle ja pita zasto kick na admin_say, a on pise ZATO =/=
Zatim se menja mapa i on pametnica restartuje 2x server, na sta ja pisem "cc" i on mi deli opet kick...


Znaci za 2 minuta 2 bezpotrebna kick-a i restartovanje za dzabe...Pogledaj log za more info.



Komentar: Ima i ponekih dobrih admina...Vazno da se nisam svadjao ni sa kim.
Back to top Go down
Froger

Froger


Posts : 4
Join date : 2011-01-30

Zalba na rad admina! Empty
PostSubject: Re: Zalba na rad admina!   Zalba na rad admina! Icon_minitimeSun Jan 30, 2011 1:25 pm

Shomy a.k.a. mIshkO wrote:
cogu...brat nzm sto me ban...imao sam skor 10:1 msm zbog cega...nek stawi demo da widimo zbog ccega ban..ako nema demo skini mu admina ..... bruka!!! Evil or Very Mad Shocked

Dobio si i od mene ban, jer sam video da si popio ban od admina i ušao si odmah posle, a taj admin je otišao. Oćito te nije ban bez razloga.
Znaš koliko puta sam takve viđao kao što si ti.

Ti bi se prvo požalio na forumu i čekao unban od admina, nego se sam unbanuješ i posle kratkog vremena ponovo uđeš na server.

N!ghtm@re^ wrote:
Zalim se na admina tod... Prvi put me kickovao zasto sto sam ih ubio sestoricu i on je bio sedmi i tako izgubio mogucnost da ih ubijem jos i 14000$...Odmah posle ja pita zasto kick na admin_say, a on pise ZATO =/=
Zatim se menja mapa i on pametnica restartuje 2x server, na sta ja pisem "cc" i on mi deli opet kick...


Znaci za 2 minuta 2 bezpotrebna kick-a i restartovanje za dzabe...Pogledaj log za more info.



Komentar: Ima i ponekih dobrih admina...Vazno da se nisam svadjao ni sa kim.

I ja se žalim na t0d-a. Vređao mi je majku i želim da mi se samo izvini.
Postaviću SSove ako mi ne verujete.
Juče je bio neki njegov prijatelj na serveru celu konzolu sam prekopirao, pa ako nekog zanima šta su mi sve govorili mogu da postavim.
Taj njegov prijatelj je psovao i to bez prestanka na admin chat i u igri. Upozorio sam ga da ne psuje, ali on je počeo da mi preti kako će mi biti skinuti admina Danac (na šta sam se baš uplašio od nekog kog prvi put vidim) onda mi je t0d rekao da oladim, a dečku sam samo rekao da ne psuje. Zatim mi je taj prijatelj od t0da tražio FB koji nemam i rekao da mu dam ako imam m***. Za to vreme sam pitao t0d-a što neće da mi se izvini. On je u ovom fazonu rekao sledeće:
MA KO JE TEBE VREĐAO MATER TI JEBEM. SASEĆEMO TE NA KOMADIĆE KAD TE NAĐEMO. Ovde pored mene je Sistemio i ide admin.

Pošto me sa svih strana maltretiraju belim slovima ovom napišem da više ne piše što je psovao jer ne vidi lepo (Pre toga je dobio od mene quit).
Kaže meni t0d e za bela slova (Sa kojima on barata svaki put kad uđe na server) će ti biti skinut admin. Na šta sam ja rekao nek mi bude skinut neću da dobijam veći pritisak zbog neke budale i pozdravio se lepo sa serverom.

Rado bih bio admin na vašem serveru sa prijateljem I Suck-om i sa ostalom dobrom ekipom, ali uvek se nađe neki iskonpleksirani debil i zasere sve.

Jedino bih ostao admin da mi se ovaj izvini što je srao i to je to i da više ne progovori samnom ni jednu reč osim ako nije vezano za server. Razumem ja da je t0d nekom od head admina prijatelj ili nešto slično i zato tražim samo izvinjenje jer je sigurno teško mu skidati flagove ili celog admina.

Čekam odgovor i ako bude odgovor dobar dolazim na server ponovo. Smile
Back to top Go down
Sponsored content





Zalba na rad admina! Empty
PostSubject: Re: Zalba na rad admina!   Zalba na rad admina! Icon_minitime

Back to top Go down
 
Zalba na rad admina!
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Pohvala na rad admina!
» Pravila Admina na PGA serveru

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: PGA Gaming :: PGA Public-
Jump to:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com